Реал Мадрид отново се спъна във Валенсия (ВИДЕО)

Реал Мадрид не можа да спечели за втори пореден път като гост на Валенсия и трябваше да се задоволи с равенство 2:2 на стадион „Местая“. „Белия балет“ пропусна и възможността да се изкачи на втора позиция в таблицата след хикса срещу тима на Гари Невил, като остава трети зад Барселона и Атлетико (Мадрид).

Карим Бензема откри резултата в 16-ата минута след подаване на Кристиано Роналдо, но Даниел Парехо изравни в последните секунди на първата част от дузпа. Матео Ковачич получи директен червен картон в 68-ата и с това значително затрудни задачата на отбора си да преследва победата, но в 82-ата минута Гарет Бейл се разписа за 1:2.

„Кралския клуб“ си мислеше, че е спечелил мача с това попадение, но само няколко секунди по-късно Пако Алварес възстанови равенството с точен удар за 2:2. Реал Мадрид има 37 точки на трето място в таблицата, докато тимът на Гари Невил е на 10-та позиция с 23 пункта.

Valencia 2 - 2 Real Madrid - Highlights - 03/01...by football-live1