
Защитникът на Ливърпул Даниел Агер е трансферна цел пред Реал Мадрид, потвърдиха испанските шампиони и заявиха, че го искат още през януарския трансферен прозорец. 23 годишният датски национал не можа да се наложи сред стартовите единадесет на Рафаел Бенитес тази година, след като испанецът избра да разчита на Джейми Карагър и Мартин Шкъртел.
„Търсим играч като Агер от дълго време и ще се опитаме да го привлечем през януари. Той е футболист от световна класа и със сигурност ще пасне в плановте ни." заяви вице-президентът на мадридчани Хосе Анхел Санчес.
В същото време по датската телевизия самият Агер заяви, че не се е карал с Бенитес по повод на представянето си в мача на „червените" срещу Стандарт Лиеж, който завърши с нулево равенство.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ