
Ливърпул се подготвя за двубоя през уикенда срещу Манчестър Сити, а Дирк Кайт реши да изостри отношенията между двата отбора и заяви, че Джерард няма да ходи при „гражданите". Смята се, че Стиви Джи е на първо място сред желаните играчи от Марк Хюз, чийто клуб се замогна с новите собственици и декларира интерес към всички звезди на европейския футбол.
„Не мисля, че който и да е играч от нашия отбор ще отиде в Сити, защото Ливърпул е много-по велик клуб. Това е третият ми сезон тук и се радвам, че съм в отбора всеки ден." заяви холандецът. Той добави, че на Сити ще е трудно да привлече който и да е футболист от водещ европейски клуб, защото цените ще са баснословни.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ