
Финландският пилот на Ферари Кими Райконен загуби шансове за световната титла във Формула 1, но днес заяви, че иска в последните две състезания до края на сезона тима на Ферари да заеме първите места на подиума в Китай и Бразилия.
Последният път, когато двамата пилоти на "скудерията" направиха 1-2 беше в Гран При на Франция през миналата година. "Айсмен" заяви днес:
"Нашата цел е да спечелим първото и второто място в останалите два старта до края на сезона. Ще дам всичко от себе си, за да помогна на Фелипе да стане световен шампион, а нашия тим да постигне резултатите, които иска".
Кими Райконен спечели миналогодишният старт за Гран При на Китай на пистата в Шанхай.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ