
Треньорът на Рома Клаудио Раниери е доволен, че "вълците" ще се изправят срещу Шахтьор в 1/8 финалната фаза на Шампионската лига.
Наставникът на Рома очаква да се получи интересен сблъсък с украинския тим, но в момента мислите на Раниери са насочени главно към дербито с Милан, което ще се играе този уикенд.
"Шахтьор е добър отбор, който играе на много високо техническо ниво и разполага с невероятни футболисти," заяви Раниери.
"Дербито с Милан е срещата към, която е насочено нашето внимание. Очаквам да се получи интересен сблъсък. Алегри промени Милан и сега "росонерите" са водачи в таблицата, но това не ни плаши. Мисля, че цяла Италия ще бъде за нас в предстоящото дерби," каза още Раниери.
"Трябва да опазим Ибрахимович, но също така и Робиньо и Боатенг," допълни наставникът на "вълците".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ