Раниери: Трябва да спечелим дербито с Милан, рано е да мислим за Шахтьор

галерия:

снимка: ройтерс

Треньорът на Рома Клаудио Раниери е доволен, че "вълците" ще се изправят срещу Шахтьор в 1/8 финалната фаза на Шампионската лига.

 

Наставникът на Рома очаква да се получи интересен сблъсък с украинския тим, но в момента мислите на Раниери са насочени главно към дербито с Милан, което ще се играе този уикенд.

 

"Шахтьор е добър отбор, който играе на много високо техническо ниво и разполага с невероятни футболисти," заяви Раниери.

 

"Дербито с Милан е срещата към, която е насочено нашето внимание. Очаквам да се получи интересен сблъсък. Алегри промени Милан и сега "росонерите" са водачи в таблицата, но това не ни плаши. Мисля, че цяла Италия ще бъде за нас в предстоящото дерби," каза още Раниери.

 

"Трябва да опазим Ибрахимович, но също така и Робиньо и Боатенг," допълни наставникът на "вълците".