
Жребият за елиминациите в Шампионската лига днес отреди на Манчестър Юнайтед сблъсък с френския Олимпик Марсилия.
Англичаните ще гостуват на „Стад Велодром" на 23-ти февруари (сряда), а на 15-ти март (вторник) ще приемат на „Олд Трафорд" Олимпик.
Треньорът на Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън смята, че мачовете между двата отбора няма да са лесни и Манчестър не бива да подценява съперника.
„Марсилия са добър отбор. Във Франция има невероятна атмосфера и огромна подкрепа към отбора," заяви Фъргюсън.
„Дидие Дешан е страхотен треньор. Определено ще бъдат приятни срещи. Бивш наш играч в момента е в Марсилия - Габриел Хайнце, ще се радвам да го видя," завърши той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ