Раниери призна: Палермо ни превъзхождаше

галерия:

снимка: ройтерс

Треньорът на Рома Клаудио Раниери заяви, че няма извинения за слабата игра при загубата с 1:3 от Палермо. В късен мач вчера Палермо надигра Рома с 3:1 и измести столичани от 6-то място.

 

„Играчите на Палермо бях по-добри от нас, и те заслужават моите комплименти. Ние така и не успяхме да влезем в мача, докато Палермо ни превъзхождаха по целия терен," заяви Раниери пред Sky Sports.

 

"Не очаквахме такава загуба, защото играчите ми бяха сигурни, че ще играят добре. Ако бяхме спечелили, това щеше да е послание към лидерите, че идваме."

 

„Не успяхме, което означава, че още сме далеч от това да реализираме пълния си потенциал. Трябва да продължим да работим здраво," добави Раниери.