Гути щастлив след победата над Галатасарай

галерия:

Полузащитникът на Бешикташ Гути бе много щастлив след победа с 2:1 в дербито над Галатасарай. Бившият испански национал се разписа от дузпа в дербито на Истанбул.

 

С тази победа „черните орли" заемат пето място на три точки за Фенербахче.

 

„Днес постигнахме много важна победа. Спечелихме и играхме като отбор, не само заради мен."

 

В четвъртък Бешикташ гостува на ЦСКА на стадион „Васил Левски" в среща от Лига Европа.