
Полузащитникът на Бешикташ Гути бе много щастлив след победа с 2:1 в дербито над Галатасарай. Бившият испански национал се разписа от дузпа в дербито на Истанбул.
С тази победа „черните орли" заемат пето място на три точки за Фенербахче.
„Днес постигнахме много важна победа. Спечелихме и играхме като отбор, не само заради мен."
В четвъртък Бешикташ гостува на ЦСКА на стадион „Васил Левски" в среща от Лига Европа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ