Раниери остава в Ювентус

Треньорът на Ювентус Клаудио Раниери сподели, че не се притеснява от ширещите се слухове за негово уволнение, и гледа уверено към следващия сезон в Серия А.

 

"Наистина можехме да се представим далеч по-успешно в Калчото, но аз не смятам, че този сезон е провал за нас. Отборът ни притежава голям потенциал за развитие и несъмнено следващата кампания ще сме основен фаворит за Скудетото."

 

Запитан от Gsvs.it за бъдещето си в Торино , Раниери бе лаконичен:

 

"Никой не ми е казвал, че ще си тръгна от клуба. При нас всичко е спокойно и единственото напрежение идва от спекулациите на медиите. Тренирам футболистите си с нагласата,че ще водя тима и през есента".