
Треньорът на Ювентус Клаудио Раниери сподели, че не се притеснява от ширещите се слухове за негово уволнение, и гледа уверено към следващия сезон в Серия А.
"Наистина можехме да се представим далеч по-успешно в Калчото, но аз не смятам, че този сезон е провал за нас. Отборът ни притежава голям потенциал за развитие и несъмнено следващата кампания ще сме основен фаворит за Скудетото."
Запитан от Gsvs.it за бъдещето си в Торино , Раниери бе лаконичен:
"Никой не ми е казвал, че ще си тръгна от клуба. При нас всичко е спокойно и единственото напрежение идва от спекулациите на медиите. Тренирам футболистите си с нагласата,че ще водя тима и през есента".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ