Раковски съкруши Банско

С голове на Венци Гюзелев и Цветелин Чунчуков отборът на Раковски от едноименния град победи домикините от Банско с 2:1. Това беше първа победа за пловдивчани през този сезон в Б група, но тя не им помага да излязат от дъното на класирането.

Гюзелев вкара второто попадение в самия край на мача при контраатака. Почетното попадение за домакините отбеляза Любослав Войнов в 60-та минута, посочва БТА.

"Радвам се че постигнахме първа победа срещу един от добрите отбори в Б група.

Моите момчета изпълниха указанията ми, дадоха всичко от себе си, повярваха си и съвсем заслужено спечелихме трите точки и се радвахме след последния съдийски сигнал.

През първата част на срещата Кристиян Казаков и Венци Гюзелев направиха непростими пропуски, изскачайки сами срещу вратаря на домакините", сподели старши треньорът на Раковски Иван Танчовски.

Наставникът на Банско Александър Томаш отсече с две думи: "По-слаб мач от този не са изиграли нашите футболисти от началото на новото първенство. Тепърва ще права своите изводи, нека изгледам на видеозапис двубоя".