Работнички спечели втората си контрола в Разлог

снимка: БГНЕС

Македонският шампион Работнички Фершпед спечели втората контрола, която изигра в Разлог срещу българския Пирин Балканстрой с 3:1 гейма (20:25, 25:19, 25:19, 25:18).

 

В този мач Мирослав Живков даде почивка на някои от титулярите - капитана Благовест Катранджиев, диагонала Макс Гончаров и либерото Атанас Митрев - и пробваше различни варианти на игра.

 

Станислав Петков стана топреализатор на мача с 19 точки (2 аса, 15 атаки и 2 блокади). Титуляр за гостите отново беше българинът с двойно гражданство Христо Модев. Той се разписа с общо 13 точки (10 атаки, 3 блокади).