Пулис: Юнайтед ни смачкаха

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Стоук Сити Тони Пулис призна, че отборът му не е можел да вземе нищо от мача с Манчестър Юнайтед вчера и добави, че „червените дяволи" са ги „смачкали".

 

„Планът ни беше да бъдем възможно най- прибрани, но това се провали още след няколко минути. Мисля, че след това се справихме добре, но те вкараха в продължението на първата част и това ни довърши. След това ни вкараха и веднага след почивката и вече се виждаше краят. Играха наистина агресивен футбол. Успяхме да победим Арсенал и спечелихме точка срещу Ливърпул, но днес нямахме шанс. Сега просто трябва да се концентрираме върху следващия мач." завърши Пулис.