
Треньорът на Байер Леверкузен Бруно Лабадия беше спокоен, след като неговите момчета успяха да победят Шалке 04 на „Байарена" и да задържат водачеството в класирането на Бундеслигата. „Аспирините" се надяваха да вземат лесно този мач, след като водеха с 2:0 с голове на Киблинг и Хелмес, но след изгонването на Гонзало Кастро и гола на Кевин Курани, трябваше да треперят до края.
„Трябва да похваля сериозно отбора си, защото не загубихме спокойствие. След изгонването на наш играч бяхме под голямо напрежение, но това, което ме впечатли, беше желанието ни да се борим за всяка топка." заяви Лабадия след последния съдийски сигнал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ