ПСЖ вече втори в Лига 1 след 2 гола на Гамейро

Пари Сен Жермен се наложи с 2:0 над гостуващия Сошо в мач от седмия кръг на френското футболно първенство.

Възпитаниците на Карло Анчелоти записаха четвърти пореден успех в лигата и се изкачиха на второ място с класирането с 15 точки.

Лидерът Олимпик Марсилия, който е с пълен актив от 18 точки, гостува утре на Валансиен, уточнява БТА.

Кевин Гамейро се възползва по отличен начин от предоставената му възможност и в първия си мач като титуляр за сезона реализира и двата гола за успеха.

Гамейро откри резултата с попадение в 11-ата минута след отлична асистенция на Хавиер Пасторе.

В 33-ата минута той отново се разписа, след като засече в мрежата центриране в пеналта на Максуел от ляво. Столичани продължиха да доминират, но след почивката не успяха да отбележат нов гол.