ПСЖ с първа загуба, Ибрахимович с безумна проява (ВИДЕО)

Лидерът във френската Лига 1 Пари Сен Жермен допусна първо поражение за сезона, след като днес воденият от Карло Анчелоти тим загуби с 1:2 от Сен Етиен на своя "Парк де Пренс".

За парижани това бе първа загуба от 11 мача насам, като домакините завършиха срещата и с човек по-малко. Голямата звезда на ПСЖ Златан Ибрахимович бе изгонен двадесет минути преди края, след като шведският национал по безумен начин изрита в гърдите стража на гостите Стефан Руфие.

Така ПСЖ остава с актив от 22 точки до този момент, което дава шанс на третия Олимпик Марсилия да се изравни с лидера. Марсилци имат 19 пункта на сметката си, като утре гостуват на Аячо.

Всичките три гола в днешния мач паднаха след почивката, като гостите от Сен Етиен откриха резултата. Това се случи не без помощта на бранителя Мамаду Сахо, който в 55' си отбеляза автогол.

В 71' Златан Ибрахимович с кунг-фу ритник за малко не изпрати в несвяст Стефан Руфие, за което и заслужено видя червения цвят на картона. Две минути по-късно гостите удвоиха аванса си, а точен за 0:2 бе Пиер Аубамеянг.

Силите на ПСЖ стигнаха за почетно попадение в края на мача, когато точен за 1:2 бе Гийом Оаро.