ПСЖ последва Оксер към 1/2-финалите на Купата на Лигата

Отборът на Пари Сен Жермен също се класира за 1/2-финалите на турнира за Купата на Лигата на Франция, след като днес "парижани" се наложиха с 3:1 при гостуването си на Валансиен.

Вчера път напред си проправи и участникът в Шампионската лига Оксер, който се справи успешно с тима на Сент Етиен, като днес техният пример бе последван и от ПСЖ.

Двубоят обаче започна зле за столичния клуб, който допусна попадение в своята врата след само три минути игра. Досеви бе точен за 1:0, преди обаче Камара да изравни само шест минути по-късно.

До края на срещата гостите от Париж успяха и да си осигурят победата, благодарение на головете на Жале и Люиндула.

Тази вечер се играят и останалите 1/4-финали в надпреварата, като един срещу друг ще се изправят Монпелие и Лил, както и Марсилия и Монако.