ПСЖ отново не успя да запише победа в Лига 1, Лион също с равенство

снимка: psg.fr

Отборът на Пари Сен Жермен отново загуби точки в началото на сезона във френското първенство.

След поражението с 0:1 от Лориен в първия кръг преди седмица, във втория етап ПСЖ завърши 1:1 като гост на Рен. Кевин Гамейро откри резултата за гостите в 73-та минута, но в 88-та Джонатан Питройпа изравни.

С гол на Лисандро Лопес в 82-та минута Олимпик Лион стигна до равенството като домакин 1:1 с Аячо. Лориен и Бордо също завършиха 1:1, а Сошо загуби от Каен с 1:2. Силван Маршал донесе победата на Сент Етиен над Нанси с 1:0, Тулуза победи Дижон с 2:0, а Валансиен и Брест не успяха да си отбележат гол, информира БТА.

Така отборите на Тулуза, Каен и Сент Етиен са начело в класирането с 6 точки след първите два кръга на Лига 1. Шампионът Лил е домакин на Монпелие по-късно днес, а Олимпик Марсилия гостува на Оксер.