Псувни и грозни сцени след драма на "Лаута"

Нелепата загуба на Дунав в добавеното време на мача с Локо (Пловдив) явно дойде в повече на част от играчите на "драконите", следствие на което се стигна до грозни сцени, пише plovdivderby.com.

На прибиране към съблекалните нападателят Мирослав Будинов показа сред пръст на привържениците на отбора, което отприщи напрежение. Острието бе доста остър и в изказа, псувайки цветущо въпросните фенове. Други играчи на Дунав също влязоха в пререкания с привържениците.

Локомотив спечели с 2:1 двубоя от 7-ия кръг на Първа лига с гол на Симеон Райков в продължението на мача.

Смърфошете победиха драматичн1. През целия мач те привидно диктуваха случващо се на терена и след като рано поведоха не се възползваха от ситуациите си да увеличат преднината си и да си гарантират трите точки рано -рано.

Резултатът бе открит от домакините още в деветата минута. Тогава Дино Мартинович се пребори за една топка на границата на наказателното поле и подаде към Димо Бакалов, който с бомбен удар не остави шансове на Станислав Антонов. Малко по-късно „смърфовете“ можеха да удвоят, но удар на Мартинович срещна гредата. В средата на първото полувреме гол на гостите бе отменен заради засада.

В средата на втората част Дунав изравни. Христофор Хубчев центрира отлично в наказателното поле, където Мирослав Буднинов пропусна топката и я остави за Юлиан Ненов, който си я спря и я прати в мрежата на Мори Диао.