
От американския отбор USF1, който ще вземе участие във Формула 1 през следващия сезон, съобщиха, че първият тестов болид на тима ще е готов най-рано през ноември. Шефовете на тима Кен Андерсън и Питър Уиндзър поясниха, че в момента текат дейности по дизайна на автомобила.
Очаква се тестването във "вятърния тунел" да започнат през септември, а Андерсън и Уиндзър са оптимистично настроени и вярват, че колата ще излезе за пръв път на пистите през януари.
Шефовете на USF1, също така, допълниха, че екипът в момента наброява 20 души, но ще нарастне, тъй като ще бъде направена и европейска централа на отбора, която да подпомага тази в САЩ.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ