Проблемът е в главите ни, призна Евра

Защитникът на Манчестър Юнайтед Партис Евра предупреди своите съотборници, че шансовете за титлата се изплъзват, след като „червените дяволи" вече имат две загуби в първенството.

На самия старт на първенството 19-кратните шампиони загубиха от Евертън, а в събота Юнайтед допусна загуба от Тотнъм с 2:3, и то на „Олд Трафорд" след 23-годишна тотална доминация над този съперник у дома.

Сега следват нови два важни мача, като утре Манчестър се изправя срещу Клуж в Румъния, а през идния уикенд ще се изправи срещу Нюкасъл. Евра призна, че той и неговите съотборници не играят на ниво, но отказа да се оправдава за това.

"Играхме като Манчестър Юнайтед чак през второто полувреме в мача с „шпорите" и това е абсолютно недостатъчно, ако искаме да спечелим титлата", увери вторият капитана на "червените дяволи".

"Срещу Клуж и Нюкасъл трябва да се върнем на пътя на победата и да покажем играта, която демонстрирахме през второто полувреме срещу Тотнъм.

"Проблемът е изцяло в нашите глави - не е от умора, не е от тактиката. Не можеш да изиграеш такова второ полувреме, а след това да се оправдаваш с умората. Всичко идва от психиката ни - просто започнахме много слабо срещата.

"Две загуби са твърде много, ако искаме да спечелим титлата. Но ние трябва да останем позитивни. Трябва да забравим мача с "шпорите". Надявам се това да е било само моментно. Не бяхме достатъчно добри през първото полувреме и това е доста болезнено", каза още сърцатият защитник.