
Организаторите на Гран При на Абу Даби представиха днес новата писта, която ще бъде последна в календара на Формула 1 за 2009г.
Трасето, което ще носи името Яс Марина бе представено на изложба в Двореца на Емирите. Подготвителните и строителни дейности по пистата все още продължават, но организаторите показаха как точно ще изглежда състезанието след година.
"Яс Марина превзе живота ми преди година и аз се посветих изцяло на изграждането и. Днес съм горд, че мога да Ви представя една от най-изисканите писти, влизали някога в календара на Формула 1", заяви за журналистите Филип Гурджан, изпълнителен директор на моторния спорт в Абу Даби.
На 15 ноември 2009г. на Яс Марина ще тръгне финалното състезание на кралските гонки за сезона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ