
Линдзи Вон ще има една възможност по-малко да спечели трети златен медал на Световното първенство по ски алпийски дисциплини във Вал д'Изер. Американката, която триумфира в Супер Г и в спускането, поразя палеца си при отваряне на бутилка шампанско след втората си победа в понеделник.
Първоначално скиорката прие инцидента с усмивка, но впоследствие контузията се оказа далеч по-сериозна. Вон бе откарана в болница в Инсбрук, където претърпя операция за възстановяване на сухожилие.
Съществуваше вероятност двукратната шампионка да се пусне в гигантския слалом, но днес самата тя реши да не участва. Вон предпочете да си почине, за да е напълно готова за слалома в събота.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ