Попето с гол за Кубан при класика над тима на Николай Костов

снимка: fckuban.ru

Капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов се разписа за клубния си отбор Кубан при класическата победа с 3:0 над Тосно в турнира за Купата на Русия.

Българският полузащитник откри резултата в 26-ата минута и помогна на своя тим да се класира за четвъртфиналите на турнира.

Другите два гола за Кубан вкара Ибрахим Балде до почивката. Ивелин Попов остана на терена до 69-ата минута, когато бе сменен от Игнатиев.

Отборът на Тосно, чийто треньор е българският специалист Николай Костов, не успя да затрудни тима от Краснодар и напусна турнира.

Най-голямата изненада в тази фаза на Купата на Русия поднесе Арсенал (Тула), който отстрани гранда Зенит (Санкт Петербург) след победа като гост с 3:2.