
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс удължи договора си с „червените дяволи" за още една година и ще остане на „Олд Трафорд" до юни 2011 година", съобщи официалният сайт на клуба.
„Изключително сме доволни, че Пол остава с нас за още една година. Формата му тази година показва, че способностите му и удоволствието, което изпитва от играта са толкова силни, колкото са били винаги и това е причината той да остане", каза мениджърът на Юнайтед сър Алекс Фъргюсън.
„Радостен съм, че оставам в Юнайтед още една година. Чувствам се добре и се наслаждавам на играта. Искам да благодаря на мениджъра, треньорското ръководство и феновете за подкрепата им", каза Пол Скоулс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ