Победихме Аржентина на Световното по минифутбол за аматьори

България започна с победа участието си на световното първенство за аматьори по минифутбол във Валенсия. Нашите се наложиха с 3:2 над Аржентина.


"Участваме за първи път в това първенство, което се играе на половин терен, а отборите са съставени от 6 полеви играчи плюс вратар. В турнира участват 16 отбора, разделени в 4 групи, и се надявам, както открием шампионата, така и да го закрием на 7 юни - разказа за "7 дни спорт" старозагорецът Милен Николов, който е част от отбора.

 

В нашата група са още Аржентина, Перу и Пакистан.