Фабрицио Миколи: Преподписването на договора ми ще стане за 10 минути

Нападателят на Палермо Фабрицио Миколи заяви, че е съгласен да остане в сицилианския клуб и преподписването на договора му е въпрос само на няколко минути.

 

„Президентът на клуба Маурицио Дзампарини каза, че ме чувства като син. Аз винаги ще се съобразявам с неговите желания.

 

Ако от клуба искат да разговарят с мен, те винаги знаят къде и как да ме открият. Разговорът няма да отнеме повече от десет минути. Надявам се и други мои съотборници да преподпишат с отбора. Първият, за когото се сещам е Джовани Тедеско. Той наистина заслужава да остане", заяви Миколи.