
Нападателят на Палермо Фабрицио Миколи заяви, че е съгласен да остане в сицилианския клуб и преподписването на договора му е въпрос само на няколко минути.
„Президентът на клуба Маурицио Дзампарини каза, че ме чувства като син. Аз винаги ще се съобразявам с неговите желания.
Ако от клуба искат да разговарят с мен, те винаги знаят къде и как да ме открият. Разговорът няма да отнеме повече от десет минути. Надявам се и други мои съотборници да преподпишат с отбора. Първият, за когото се сещам е Джовани Тедеско. Той наистина заслужава да остане", заяви Миколи.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ