Пловдивчани със злато и бронз от ДП по тенис за юноши и девойки

Пловдивският тенис клуб Локо 98 извоюва шампионска титла и трето място от държавното първенство за юноши и девойки при 16-годишна възраст, което приключи на кортовете на ЦСКА в София. Успехът донесоха младите таланти на клуба при момчетата.

 

Пламен Авуски и Николай Кодинов станаха национални шампиони в игрите по двойки. Двамата
грабнаха титлата след безапелационното 6:4, 6:3 срещу Стефан Трифонов (ТК Сливен) - Станислав Александров (ТК Левски).

 

Фердун Шефкедов спечели бронзов медал от републиканското, след като загуби на полуфиналите на сингъл. Той падна с 3:6, 2:6 от Димитър Петров (ТК Изида - Добрич).