
снимка:
f1fanatic.co.uk
Пилотът на Рено Нелсиньо Пикет бе бесен, след като катастрофа между него и Себастиен Буеми от Торо Росо извади и двамата състезатели от днешната надпреварата за Гран При на Монако.
"Много съм ядосан, защото Монако е едно много дълго състезание и млади пилоти като Буеми трябва да внимават повече. Не знам какво си е помислил той, но ние планирахме да влезем в бокса по-късно и имах шанс да завърша седми", обясни бесният Пикет.
Бразилският състезател все още няма точка този сезон и слуховете, че ще бъде заменен в Рено от Себастиян Гросжан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ