Пикет избухна срещу Буеми

снимка: f1fanatic.co.uk

Пилотът на Рено Нелсиньо Пикет бе бесен, след като катастрофа между него и Себастиен Буеми от Торо Росо извади и двамата състезатели от днешната надпреварата за Гран При на Монако.

 

"Много съм ядосан, защото Монако е едно много дълго състезание и млади пилоти като Буеми трябва да внимават повече. Не знам какво си е помислил той, но ние планирахме да влезем в бокса по-късно и имах шанс да завърша седми", обясни бесният Пикет.

 

Бразилският състезател все още няма точка този сезон и слуховете, че ще бъде заменен в Рено от Себастиян Гросжан.