Петър Михтарски доволен от играта на футболистите си при загубата от Сливен

снимка: SPORTA.BG

Треньорът на Пирин Петър Михтарски остана доволен от играта на футболистите си при загубата от Сливен. Двубоят беше от 6-ия кръг на родната "А" група, а гостите паднаха с 1:2.


„Мисля, че стана един добър, динамичен мач. С много движение и голови положения. За съжаление не съм доволен от резултата, но смятам, че нашият отбор показа, че има възможности и потенциал. Сами видяхте, че стояхме добре на терена, с изключение двете детински грешки, които допуснахме и ни вкараха два гола. През цялото друго време бяхме по-добрия отбор. И досега в шампионата играхме добре. Мисля, че този път показахме зъби, за което разбира се ни улесни и отбора на Сливен. Може би малко ни бяха подценили. Играем добре, но след малшанса в първите кръгове нямаме точки", каза Михтарски.