Драголюб Симонович: Това беше най-хубавата ни победа

снимка: БГНЕС

Треньорът на Сливен Драголюб Симонович остана много доволен от успеха на тима си срещу Пирин. Двата тима завършиха 2:1 в полза на домакините в среща от 6-ия кръг на родната "А" група. С успеха си новаците излязоха на втора позиция.


„Приказката за Сливен продължава. Настъпват хубави дни за отбора. Лично аз им казах на момчетата, че днес съм най-доволен, и че днес е най-хубавата победата. Сериозният отбор побеждава когато играе добре и когато не играе толкова силно.Отворихме добре мача, с два бързи гола, след това малко липса на опит и концентрация, допуснахме, един сериозен отбор като Пирин да ни вкара. Но в слабите 50-60 минути все пак не изпуснахме победата. С този отбор, с който започнахме преди 13-14 месеца да работим, се вижда, че всеки един футболист е израснал, че и тимът върви нагоре. Остава ни да продължаваме да работим за следващите мачове", каза Симонович.