Персоналът на Тойота последва Трули в Лотус

галерия:

снимка: lotusf1racing.my

Един от новаците във Формула 1 за сезон 2010 - тимът на Лотус разкри днес, че двама от членовете на бившия екип на Тойота са се присъединили към персонала на Лотус.

 

Дитер Гас е започнал работа с малайзийския тим по-рано през януари като заместник директор по техническата част. В Тойота Грас бе главен състезателен и тестов инженер.

 

Освен Гас за Лотус вече работи и Джанлука Писанело, който до края на сезон 2009 бе състезателният инженер на Ярно Трули. Писанело ще бъде един от двамата състезателни инженери в тима на Лотус и, въпреки че името на колегата му още не е ясно, мнозина вярват, че той ще продължи да работи с Трули.