
Наставникът на Барселона Хосеп Гуардиола заяви, че равенството с Рубин (Казан) в Шампионската лига е доказало, че каталунците са стабилен отбор. Гостите от Испания изоставаха в резултата след гол на Нобоа от дузпа през първата част, но Вия спечели точката за тях също с гол от дузпа след час игра.
„Доволен съм от това, което играчите ми показаха", заяви Гуардиола след края на срещата. „Играхме добре и имахме няколко много добри възможности за гол, които обаче не успяхме да реализираме".
„Играхме много добре в защита. Меси ще продължи да се възстановява по план. Много сме щастливи, че можехме да разчитаме на него през второто полувреме на мача в Казан", каза още специалистът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ