Пеп доволен от точката на гости на Рубин

галерия:

снимка: cdn.wn.com

Наставникът на Барселона Хосеп Гуардиола заяви, че равенството с Рубин (Казан) в Шампионската лига е доказало, че каталунците са стабилен отбор. Гостите от Испания изоставаха в резултата след гол на Нобоа от дузпа през първата част, но Вия спечели точката за тях също с гол от дузпа след час игра.

 

„Доволен съм от това, което играчите ми показаха", заяви Гуардиола след края на срещата. „Играхме добре и имахме няколко много добри възможности за гол, които обаче не успяхме да реализираме".

 

„Играхме много добре в защита. Меси ще продължи да се възстановява по план. Много сме щастливи, че можехме да разчитаме на него през второто полувреме на мача в Казан", каза още специалистът.