Ето'о: Много добри три точки срещу класен тим на Вердер, вече мислим за Юве

галерия:

Героят за Интер при победата с 4:0 над Вердер Самуел Ето'о заяви, че е пределно доволен от спечелените три точки. Сега камерунският голаджия е насочил цялото си внимание за предстоящия сблъсък в Серия А срещу Ювентус.

 

„Нерадзурите" бяха без редица ключови играчи срещу немския състав, но младите футболисти, заедно с Ето'о, успяха да изнесат мача за Рафа Бенитес. „Показахме някои много добри неща срещу Вердер и трябва да сме доволни от победата", заяви Ето'о след срещата с Вердер.

 

„Бяхме без някои много важни за нас играчите. Младите момчета обаче, които бяха пуснати да ги заместват, се справиха много добре със задачите си. Сега вече мислим за мача срещу Ювентус", каза още Ето'о.

 

„Миналия сезон играх като крило и ми беше добре. Сега като централен нападател също ми е добре и вкарвам повече голове", каза още Ето'о.