
Старши треньорът на ЦСКА Димитър Пенев бе видимо недоволен от равенството 2:2 с Пирин в Благоевград.
"Какво да кажа - не съм доволен. Първа наша грешка, след това втора грешка на съдиите и така стана 2:0 за Пирин", заяви Стратега пред БНТ веднага след края на срещата.
"Що се касае до първия гол, той падна след наша грешка в защита. Но за втория, топката бе спряна с ръка, съдията трябваше да спре играта".
"Като цяло не съм доволен. Не знам в кой град играем и с кой Пирин. Този мач 15 минути изобщо не се игра", каза още Пенев.
На въпрос за мнението му за съдийството, треньорът на "армейците" бе лаконичен:
"Не искам да коментирам съдиите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ