Пенев: Не съм доволен

снимка: БГНЕС

Старши треньорът на ЦСКА Димитър Пенев бе видимо недоволен от равенството 2:2 с Пирин в Благоевград.

 

"Какво да кажа - не съм доволен. Първа наша грешка, след това втора грешка на съдиите и така стана 2:0 за Пирин", заяви Стратега пред БНТ веднага след края на срещата.

 

"Що се касае до първия гол, той падна след наша грешка в защита. Но за втория, топката бе спряна с ръка, съдията трябваше да спре играта".

 

"Като цяло не съм доволен. Не знам в кой град играем и с кой Пирин. Този мач 15 минути изобщо не се игра", каза още Пенев.

 

На въпрос за мнението му за съдийството, треньорът на "армейците" бе лаконичен:

 

"Не искам да коментирам съдиите".