Михтарски: Стана хубав мач

снимка: pirinfc.com

Старши треньорът на Пирин Петър Михтарски съжаляваше за изпуснатата победа срещу ЦСКА. "Орлетата" направиха 2:2 с шампиона, като водеха с 2:0:

 

"За кой ли път губим точки в последните секунди. Това е малшанс", заяви михтарски пред БХН след края на срещата.

 

"Искам да поздравя момчетата за себераздаването през целия мач. Доволен съм от играта и резултата, но можеше и да вземем трите точки. Като цяло стана хубав мач", завърши бившият играч на "червените", а сега треньор на "орлетата" Петър Михтарски.