
След няколкото слаби резултата, постигнати напоследък, треньорът на Виляреал Мануел Пелегрини беше доволен след снощната победа на своя отбор над Рекреативо Уелва като гост.
„Изиграхме наистина добър мач и според мен заслужавахме дори повече голове. Дори след като направихме 2:0, играхме много нападателно и през втората част, защото Рекреативо не се затвориха отзад. Липсваха ни чисто положения, но след като резултатът стана 2:1 решихме да затегнем малко защитата. Най-важна беше победата, въпреки лошата ни форма напоследък." заяви Пелегрини.
Загубата на Реал Мадрид от Хетафе запази „жълтата подводница" на второ място в класирането на Примера Дивисион, но лидерът Барселона продължава да увеличава аванса си пред преследвачите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ