Еспаньол уволни треньора си

снимка: БГНЕС

Треньорът на Еспаньол Бартоломе Маркес е бил освободен от поста си вчера, съобщиха от клуба. Причината за уволнението на наставника е домакинската загуба от Спортинг Хихон с 0:1.

 

Маркес дойде в каталунския тим през лятото, замествайки на поста Ернесто Валверде, който се оттегли, за да поеме гръцкия Олимпиакос.

 

За заместник на Маркес се спрягат имената на сърбина Мирослав Джукич и Луис Фернандес, който водеше Еспаньол през сезон 2003/04.