
снимка:
БГНЕС
Треньорът на Еспаньол Бартоломе Маркес е бил освободен от поста си вчера, съобщиха от клуба. Причината за уволнението на наставника е домакинската загуба от Спортинг Хихон с 0:1.
Маркес дойде в каталунския тим през лятото, замествайки на поста Ернесто Валверде, който се оттегли, за да поеме гръцкия Олимпиакос.
За заместник на Маркес се спрягат имената на сърбина Мирослав Джукич и Луис Фернандес, който водеше Еспаньол през сезон 2003/04.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ