Пелегрини: Виляреал трябваше да отбележи повече голове

Тренъорът на Виляреал Мануел Пелегрини съжалява, че неговият тим е отбелязал само два гола на Атлетик Билбао. В късен мач от Примера Дивисион снощи „жълтата подводница" потопи като домакин Билбао с 2:0.

 

"Бяхме по-добри през целия мач и с малко повече късмет, можехме да отбележим повече попадения.", каза Пелегрини.

 

Два късни гола през второто полувреме решиха изхода на мача. Въпреки, че головете дойдоха късно, Пелегрини заяви, че не се е притеснявал за изхода от двубоя, защото е сигурен в качествата на отбора.

 

"Не съм им казвал нищо(на почивката), защото начинът ни на игра, подсказваше, че ще победим.", завърши доволно наставникът.