Моуриньо и Морати обсъдиха трансферната политика на Интер

Босът на Интер Масимо Морати и мениджърът на тима Жозе Моуринъо са обсъдили трансферната политика на тима и възможността отборът да се подсили с нови играчи. Планирани са евентуални трансфери на Диего от Вердер Бремен и на Бруно Алвеш от Порто.

 

Нерадзурите обсъждат начините да подсилят своя тим за следващия сезон след разочароващото отпадане от ШЛ. По този повод "Кориере Дело Спорт" обяви, че Морати и Моуринъо са се срещнали тайно, за да обсъдят трансферите.

 

Очакват се големи инвестиции за Интер през летния трансферен прозорец. Морати е дал зелена светлина на Моуринъо за привличането на Диего и Алвеш. За португалския футболист се бори още Реал Мадрид, а за трансфера на Диего Интер ще срещне сериозна съпротива от Ювентус, които също се борят за бразилския талант.