Отмениха слалома при мъжете

снимка: БГНЕС

Слаломът при мъжете във френския курорт Вал Д'Изер, валиден за световната купа по ски-алпийски дисциплини, беше отложен заради лоши атмосферни условия. Ураганен вятър и снежни преспи са заплаха за сигурността на състезателите и поради тази причина организаторите решиха да отменят състезанието.


Все още не е ясно дали стартът ще се проведе на друго място по-късно през сезона или ще отпадне. Представителите на България Килиан Албрехт и Георги Георгиев, трябваше да стартират в състезанието.