Отложиха ПСЖ - Марсилия заради "свинския грип"

Френската футболна федерация отложи дербито от 10-ия кръг между отборите на Олимпик Марсилия и ПСЖ. Както е известно в тима на ПСЖ бяха регистрирани двама футболисти със „свински грип".

 

Футболистите на ПСЖ Людовик Жули и Мамаду Сако са с вируса H1N1. Според слуховете Лорис Арно и други от щаба също са заразени с вируса.

 

От федерацията съобщиха, че двамата футболисти са се върнали по домовете си след тестовете на 23 октомври. За да предотвратят разпространение на вируса играчите на ПСЖ и щаба ще бъдат под карантина 72 часа.