Отложиха два мача от Висшата лига заради снега

снимка: hollywoodtoday.com

БФВолейбол отложи двете срещи от Висшата лига на Блгария, които трябваше да се играят снощи. Лошото време и снежните бури са причината за несъстояването на двата мача.

 

Заради прекъснати пътни връзки, Дунав (Русе) и Славия (София) нямаше как да пристигнат съответно в Перник и Казанлък за мачовете си там с АВИА-Миньор и Казанлък. Двубоите между тези отбори ще бъдат проведени на по-късна дата, която предстои да бъде определена.

 

Утре вечер в Габрово е третият двубой от кръга между КВК Габрово и Калиакра (Каварна).