Левски Сиконко оглави класирането при жените

Женският отбор на ЦСКА претърпя първа загуба в Държавното първенство. Снощи те загубиха категорично с 3:0 гейма (25:16, 25:17, 25:22) от отбора на Славия.

 

По този начин „армейките" загубиха лидерската позиция за сметка на Левски Сиконко, който също има една загуба, но геймовото съотношение на „сините" е по-добро.

 

Победата на Славия пък дава предимство на тима в борбата за плейофите с отборите на Марица (Пловдив) и Енерджи-Калиакра (Каварна).