Отложеният слалом при мъжете ще се проведе в Алта Бадия

снимка: БГНЕС

Слаломът при мъжете от световната купа по ски-алпийски дисциплини, който трябваше да се проведе вчера във френския курорт Вал Д'Изер, бе пренасрочен, обяви световната федерация по ски.

 

Надпреварата ще се състои на 22 декември, но не във Франция, а в италианския ски център Алта Бадия. Първият манш ще стартира точно в 11.00 часа българско време, а втория е предвиден за 14.00.

 

Припомняме Ви, че този старт трябваше да се проведе вчера, но бе отложен поради ураганния вятър и дълбоките снежни преспи на пистата във Вал Д'Изер.