
снимка:
fhr.ru
Хокейните национали на Русия получиха награди от президента на страната Дмитрий Медведев за спечелването на световната титла през 2008 г. в Канада.
На тържествена церемония в спортния комплекс „Лужники" в Москва всеки един от „Сборная" получи ключовете на чисто нов „Мерцедес".
С автомобили бяха наградени и всички от треньорския щаб, а също така и лекарите и масажистите на отбора. Отделно от това президентът Медведев раздаде и новогодишни подаръци на играчите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ