Хокейните национали на Русия с мерцедеси за световната титла

снимка: fhr.ru

Хокейните национали на Русия получиха награди от президента на страната Дмитрий Медведев за спечелването на световната титла през 2008 г. в Канада.

 

На тържествена церемония в спортния комплекс „Лужники" в Москва всеки един от „Сборная" получи ключовете на чисто нов „Мерцедес".

 

С автомобили бяха наградени и всички от треньорския щаб, а също така и лекарите и масажистите на отбора. Отделно от това президентът Медведев раздаде и новогодишни подаръци на играчите.