Отлага се завръщането в игра на Кевин Гарнет

Завръщането в игра на звездата на Бостън Селтикс Кевин Гарнет се отлага за неопределено време, съобщиха от ръководството на клуба. Гарнет контузи коляното си 19 февруари тази година, а състоянието на баскетболистиа все още не му позволява да започне пълноценни занимания със съотборниците си. Това потвърди и наставникът на Селтикс Док Ривърс.


„След като го наблюдавахме как се движи днес, нямаме друг избор освен да отложим завръщането му в игра", заяви Ривърс.


„Вероятно не става въпрос да отсъства до края на сезона. Може би ще може да вземе участие в последните мачове за годината. За наше съжаление, възстановяването му не протича със същия прогрес, който очаквахме."