Орландо дръпна с 2:1 успеха в серията срещу Бостън

снимка: nba.com

Отборът на Орландо Меджик победи победи със 117:96 Бостън Селтикс в среща от полуфиналите на Източната конференция на НБА. С успеха си домакините поведоха на шампионите от последния сезон с 2:1 победи в серията.

 

"Магьосниците" нямаха проблеми почти през целия мач и от самото начало дръпнаха в резултата. На полувремето Орландо водеше с 53:41. До края на срещата домакините не загубиха преднината си, като дори я увеличиха на 21 точки и затвориха мача при 117:96.

 

За победителите Рашард Люис вкара 28 точки, а Туркоглу добави 24. Най-резултатен за Бостън беше Пол Пиърс с 27.

 

Следващият двубой е в неделя, като домакини отново ще са Орландо Меджик.