
Отборът на Лос Анджелис Лейкърс победи със 108:94 Хюстън Рокетс в полуфинална среща от плейофите в Западната конференция на НБА. Гостите поведоха с 2:1 успеха в серията, като нанесоха първа домакинска загуба на Хюстън от девет мача насам.
Мачът беше равностоен, като на почивката Лейкърс се оттегли с преднина от само две точки - 50:48. Всичко се реши в третата четвърт. Тогава Лос Анджелис дръпна с още 10 точки и до края на двубоя нямаше проблеми да задържи преднината си, като затвори мача на 108:94.
С най много точки в мача отново беше баскетболистът на "езерняците" Кобе Брайънт, който наниза 33 точки. За Хюстън Рон Артест вкара 25.
Следващата среща е в неделя, а домакин отново ще бъде Хюстън Рокетс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ