Официално: Миньор - Левски в Кюстендил

снимка: SPORTA.BG

Дългоочакваният двубой от 14-ия кръг на А група между отборите на Миньор (Перник) и Левски ще се играе в Кюстендил, постанови днес Лицензионната комисия към БФС.

 

Представители на Комисията бяха днес на съоръжението, известно като "Стадиона на Мира", за последни инспекции, но се оказа, че то все още не е готово да приеме срещи на ниво А група, въпреки усиления труд положен от перничани. Вчера те монтираха седалки на новоизградения сектор за гости в северната част на стадиона.

 

След това решение на БФС, единственият друг вариант остава стадион "Осогово" в Кюстендил. Мачът между Миньор и Левски е насрочен за неделя от 14.30 часа.