
След днешното заседание на ДК на БФС Локомотив София отнесе глоба от 5000 лева, заради обидите на президента на тима Николай Гигов към рефера на срещата Локо Сф - ЦСКА Христо Ристосков.
5000 лв. ще бъде глобата и на втородивизионния Етър Велико Търново за расистки обиди на привържениците към противников играч. Санкцията е минимална, тъй като дисциплинарната комисия не е установила съучастничество на клуба.
Скандалът от варненското дерби пък ще бъде разследван и разглеждан на следващото заседание на ДК. Изслушани са футболистът на Спартак Велимир Иванович, както и делегатът на срещата, а също така е изискан и запис на мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ